Gry liczbowe oferowane przez Totalizator Sportowy są dość powszechnie znane. Zasady zawierania zakładów są proste, dlatego też można znaleźć graczy w różnych przedziałach wiekowych. Jaką grę Totalizatora Sportowego najczęściej preferują gracze?

Duży lotek to znana gra liczbowa. Celem wielu osób jest właśnie trafienie wszystkich sześciu liczb, ponieważ w przypadku kumulacji daje to dość pokaźną sumę. Warto pamiętać, że obecnie oprócz obstawiania standardowych sześciu liczb możliwa jest również gra systemowa. Możliwe jest również granie z opcją Plus. Pozwala to na udział w dodatkowym losowaniu, w którym jest do wygrania milion złotych.
W przypadku Dużego lotka można spotkać zarówno graczy, którzy mają swój zestaw liczb i decydują się na obstawianie przy każdym losowaniu. Są też tacy, którzy wolą czekać na kumulację. Ta druga sytuacja zdarza się znacznie częściej, zwłaszcza gdy do wygrania jest kilka lub nawet kilkadziesiąt milionów. To właśnie wtedy gra systemowa wydaje się bardziej atrakcyjna. Należy jednak pamiętać, że za możliwość obstawienia większej liczby numerów płaci się więcej niż za standardowy kupon.