Zwierzęta od zawsze były i są nam bliskie. Nic dziwnego, w końcu są urocze i bezinteresowne. Jakie najbardziej lubimy?

Kundelki

Niewątpliwie uwielbiamy mieszańce. Zwierzak nie musi być od razu rasowy żeby czuć i przywiązać się do nas. Poza tym my przywiązujemy się do niego. Nie tak się takich maluchów nie kochać. Pieski te są różnorodne, a więc nie do końca da się jednoznacznie zdefiniować jak wyglądają. Każdy jest inny, ale każdy jest również wyjątkowy. Właśnie dlatego, że drugiego takiego nie spotkamy. Czy to nie jest kuszące, aby mieć jedynego i wyjątkowego psa na całym świecie? Chyba tak.

Ratlerki

Jeśli chodzi o psy domowe to bardzo popularne są ratlerki, czyli pinczery miniaturowe. To malutkie, bardzo energiczne stworzonka, które szybko rozkochają nasze serca. Są niezwykle mądre, ale również i wierne i urocze. Takie psy mogą żyć nawet około 15 lat, a więc mają szansę towarzyszyć nam przez znaczną część naszego życia.

Yorki

Nie można zapomnieć tutaj również o yorkach. Kto nie widział, niech żałuje. Yorki mają swój urok i nie ma osoby, która mu nie ulegnie, tak po prostu. Należą do kategorii psów ozdobnych i do towarzystwa. Są więc fantastycznymi towarzyszami na co dzień. Dodatkowo nie zajmują nam dużo miejsca, ze względu na swoje maleńkie rozmiary. Co prawda są większe od ratlerków, ale również zaliczamy je do małych psów.
Jeśli więc chcielibyśmy adoptować takiego psiaka to wystarczy wpisać w internecie Yorki Koszalin lub każdą inną, dowolną rasę i lokalizację i po prostu przygarnąć psa.